Hardloopkalender Nederland Provincie Zuid-Holland

Home Toevoegen Wedstrijd Marathons Atletiekmeetings Drenthe Flevoland Friesland Gelderland Groningen Limburg Noord Brabant Noord Holland Overijssel Utrecht Zeeland Zuid Holland Belgi√ę Uitslagen Links
Zuid-Holland 2020
50 loopevenementen
Juni

Zondag 14 juni: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 28 juni: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zondag 28 juni: Scheveningen Curacao Beach Run 10h 5km - 10km - 21,1km

Juli

Zondag 12 juli: 10 van Noordwijk 10h30' 5km - 10km Klaverbladloop

Oktober
Zaterdag 24 oktober: City Run Rotterdam 14h 4,2km

Zondag 25 oktober: Marathon Rotterdam 10h 42,195km

November

Zondag 1 november: DrechtStadLoop in Dordrecht 13h 3km - 5km - 10km - 21km

December

Zondag 13 december: 32ste Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km

Afgelopen Loopevenementen 2020
Januari

Zondag 5 januari: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 3,5km - 7km - 14km

Zondag 12 januari: 19de Den Haag de Zwarte Strandmarathon 10h 42,195km

Zondag 12 januari: 162ste Zegerplasloop in Alphen Aan Den Rijn 10h10' 5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 12 januari: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 19 januari: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 19 januari: Trailrun NSL in Noordwijk 11h 8km - 16km

Zondag 19 januari: 51ste Drechtloop in Leimuiden 11h 4km - 10km - 16,109km

Zondag 19 januari: 7de Halve Marathon in Zoetermeer 11h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 19 januari: Trailrun Noordwijkerhoutse Strandlopers in Noordwijk 11h 8km - 16km Klaverbladloop

Zaterdag 25 januari: 31ste Dirk IV-loop in Hoornaar 11h 5km - 10km

Zondag 26 januari: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Februari

Zondag 2 februari: Lenkeek Crossen in Oostvoorne 10h30' 4,6km - 8,6km - 12,6km

Zondag 2 februari: Groenhovenloop in Gouda 10h30' 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 8 februari: Petzl Night Trail in Bergschenhoek 18h30' 11km - 20km - 30km

Zondag 9 februari: Noord AA Polderloop in Zoetermeer 12h 5km - 10km - 15km

Zondag 9 februari: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 9 februari: 20ste Noord-Aa Polderloop in Zoetermeer 12h 5km - 10km - 15km

Zondag 16 februari: 163ste Zegerplasloop in Alphen Aan Den Rijn 10h10' 5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 23 februari: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Maart

Zaterdag 29 februari: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

Zondag 1 maart: 20 van Alphen in Alphen aan de Rijn 10h20' 2,5km - 5km - 10km - 20km

Zondag 1 maart: NSL NederStrandLoop in Noordwijk 11h 7,7km - 15,5km Klaverbladloop

Zaterdag 7 maart: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

Zondag 8 maart: 45ste CPC Loop in Den Haag 9h45' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 8 maart: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 14 maart: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

Zondag 15 maart: Krimpenerwaard Halve Natuur Marathon in Lekkerkerk 10h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 15 maart: 37ste Halve van Oostvoorne in Oostvoorne 12h 8km - 21,1km

Zaterdag 21 maart: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

Zondag 22 maart: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zaterdag 28 maart: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

April

Zaterdag 4 april: Kralingse Bos Parkrun in Rotterdam 9h 5km

Zaterdag 4 april: City Run Rotterdam 14h 4,2km

Zondag 5 april: Marathon Rotterdam 10h 42,195km

Zondag 5 april: 1/4 marathon in Rotterdam 10h 10,55km

Maandag 13 april: 2de Molenloop in Rotterdam 11h 5km - 10km - 15km - 20km - 25km Molenloop

Zondag 19 april: Omloop van Noordwijkerhout 10h30' 5km - 10km

Zondag 26 april: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Mei

Zaterdag 9 mei: Leiden Halve Marathon in Leiden 22h30' 5km

Zondag 10 mei: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 10 mei: Leiden Halve Marathon in Leiden 10h 10km - 21,1km

Zondag 10 mei: Marathon van Leiden 11h 42,195km

Vrijdag 15 mei: BTS Polderloop Hoeksche Waard in Klaaswaal 18h45' 5km - 10km Klaverbladloop

Zondag 24 mei: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Afgelopen Loopevenementen 2019
100 Loopevenementen
Januari

Zondag 27 januari: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Februari

Zaterdag 1 februari: 10de Plantise Kassenloop in Bleiswijk 13h30' 5km - 10km

Zondag 24 februari: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Maart

Zaterdag 16 maart: 67ste Reeuwijkse Plassenloop in Reeuwijk 10h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 23 maart: Ruitenburg Halve Westland in Naaldwijk 12h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 24 maart: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zondag 24 maart: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

April

Zondag 14 april: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Maandag 22 april: 55ste Drie Molenloop in Aarlanderveen 10h30' 6,5km - 10,5km - 15,5km

Zondag 28 april: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zondag 28 april: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Mei

Zondag 12 mei: MS Motion in Rotterdam 11h 5km - 10km

Zaterdag 18 mei: 13de Nesseloop in Rotterdam 10h 7km - 10km - 14km

Zaterdag 18 mei: 5 van i sec in Leiden 22h30 5km

Zaterdag 18 mei: Kralingenloop in Rotterdam 14h 8km

Zondag 26 mei: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zondag 26 mei: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Donderdag 30 mei: De Golden Tenloop in Delft 12h 5km - 10km

Juni

Woensdag 5 juni: The Green Run in Delft 18h 5km - 10km

Zaterdag 8 juni: 37ste Nationale Lenteloop in Papendrecht 14h 5km - 10km

Zondag 16 juni: 22ste Ladiesrun in Rotterdam 11h30' 5km - 7,5km - 10km

Donderdag 20 juni: Inner Circle Run in Hendrik-Ido-Ambacht 18h20' 5km - 10km

Vrijdag 21 juni: Haastrechtloop in Haastrecht 16h 5km - 10km Klaverbladloop

Zondag 23 juni: Dobbeloop in Nootdorp 9h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Zondag 23 juni: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zondag 23 juni: 3de Bentwoudrun in Boskoop 11h 5km - 10km

Woensdag 26 juni: 3de Zoomer Wantijrun in Dordrecht 19h30' 5km - 10km - 16,109km

Juli

Zaterdag 6 juli: 15de Rotterdam Ekiden 12h 42,195km

Zondag 7 juli: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zondag 14 juli: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zondag 14 juli: 18de Den Haag de Zwarte Strandmarathon 10h 42,195km

Zondag 21 juli: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zondag 28 juli: 3 plassenloop Zoetermeer 10h30' 5km

Zondag 28 juli: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Augustus

Zondag 4 augustus: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Vrijdag 9 augustus: Bloemfontein Strandloop in Ouddorp 18h30' 4,5km - 10km

Zondag 11 augustus: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zondag 18 augustus: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zaterdag 24 augustus: 33ste Bradelierloop in De Lier 12h15' 5km - 10km

Zondag 25 augustus: Kerkpolderloop in Delft 10h 5km

Zondag 25 augustus: 3 plassenloop Zoetermeer 10h30' 5km

Dinsdag 27 augustus: 12de Ronde van West in Capelle aan den IJssel 18h45' 5km - 10km Klaverbladloop

September

Zondag 1 september: Nazomerloop in Schoonhoven 12h 5km - 15km

Zondag 1 september: Vlietloop in Voorschoten 11h15' 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 6 september: 9de Leiden Ladies Run 5km - 10km

Zondag 22 september: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zaterdag 28 september: 37ste Halve van Katwijk 12h 5km - 10km - 15km - 21,1km 5 tot 50 5 tot 50

Zondag 29 september: 12de Groene Hard -en Wandelloop in Zoeterwoude 6,5km - 11km

Zondag 29 september: Geuzenloop Zoetermeer 11h20 5km - 10km - 21,1km 5 tot 50 5 tot 50

Oktober

Zondag 6 oktober: 51ste Langs de Gouweloop in Waddinxveen 13h 5km - 10km - 15km

Zondag 13 oktober: De 15 van Wassenaar 14h30' 7,5km - 15km Klaverbladloop

Zondag 27 oktober: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

November

Zaterdag 2 november: Erasmusronde in Rotterdam 12h40' 5km - 10km - 15km

Zondag 3 november: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 3,5km - 7km - 14km

Zondag 10 november: Boscross in Noordwijk 11h 5km - 10km Klaverbladloop

Zondag 10 november: 43ste Klaverbladloop in Zoetermeer 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 10 november: Vulcaan Halve Marathon in Vlaardingen 10h45' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 17 november: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Zondag 17 november: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 23 november: 45ste Halve Marathon van Monster 14h 5,7km - 10,3km - 21,1km

Zondag 24 november: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zondag 24 november: 3 plassenloop Zoetermeer 10h30' 5km

Zondag 24 november: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

December

Zondag 1 december: Voornes Duin Trail in Westvoorne 10h30' 15km - 29km - 44km

Zondag 1 december: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 3,5km - 7km - 14km

Zondag 8 december: 31ste Bruggenloop in Rotterdam 15h 15km

Zondag 15 december: Spijkenisse Marathon 10h30' 5km - 10km - 21,1km - 42,195km Klaverbladloop

Zondag 15 december: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 22 december: 3 plassenloop Zoetermeer 10h30' 5km

Zondag 22 december: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Zondag 22 december: 18de Kerstloop in Barendrecht 11h 5km - 10km - 16,109km

Zondag 22 december: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

Dinsdag 31 december: 37ste Oliebollenloop in Schoonhoven 11h 6,4km - 10km - 15km

Afgelopen Loopevenementen 2018
109 Loopevenementen
Maart
Zaterdag 10 maart: 42ste Dordtse Biesbosch halve marathon in Dordrecht 10h 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 10 maart: 4de Lisse Loop in Lisse 14h30' 2,5km - 5km - 7,5km 5 tot 50

Zondag 11 maart: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 18 maart: De Voorschotenloop in Voorschoten 10h15' 5km - 10km - 16,109km

Zondag 18 maart: 5 tot 50 van Krimpen aan den IJsel 10h 5km - 10km - 15km - 20km - 25km - 30km - 35km - 40km - 45km - 50km 5 tot 50 5 tot 50

Zondag 25 maart: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

April
Maandag 2 april: Paasloop in Giessenburg 13h30' 6km - 10,5km

Zaterdag 14 april: 3de Ridderkerk Cross in Ridderkerk 12h 5km - 10km

Zaterdag 21 april: Ladies run for Charity in Stellendam 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 21 april: 3de Antesloop in Poortugaal 13h 5km - 10km

Mei
Zondag 13 mei: Obstakelrun in Rotterdam 11h 3,5km - 7km - 12km - 21km

Maandag 21 mei: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Juni
Zaterdag 9 juni: 36ste Nationale Lenteloop in Papendrecht 12h 5km - 10km

Zondag 10 juni: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 16 juni: 10k Krimpenerwaard in Krimpen aan de Lek 11h 5km - 10km Klaverbladloop

Zondag 17 juni: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

September
Zaterdag 1 september: 7de Loop naar de Pomp in Noordeloos 12h 4km - 10km

Zondag 16 september: 50ste Rondje Droogh in Bodegraven 12h 5km Rondje Droogh

Zondag 16 september: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Zondag 23 september: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Oktober

Zaterdag 6 oktober: 4de Molenloop in Alblasserdam 13h30' 8,045km - 16,109km

Zaterdag 6 oktober: Ladiesrun in Dordrecht 10h30' 5km - 10km

Zaterdag 20 oktober: 30ste Typhoonloop in Gorinchem 13h 5km - 10km

Zondag 21 oktober: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Zondag 28 oktober: Kuitenbijtersrun in Naaldwijk 14h 10km Klaverbladloop

Zondag 28 oktober: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zondag 28 oktober: 3 plassenloop Zoetermeer 10h30' 5km

November

Zondag 4 november: Sauna Brunch Loop in Naaldwijk 5,6km - 10km - 15km

Zondag 25 november: Dobbeloop in Nootdorp 10h30' 3,2km - 5km - 10km - 15km

December

Zondag 2 december: Sauna Brunch Loop in Naaldwijk 5,6km - 10km - 15km

Afgelopen Loopevenementen 2017
117 Loopevenementen
Januari
Zondag 8 januari: Snertloop in Krimpen aan de IJssel 11h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 15 oktober: 149ste Runnersworld Run Classics in Leiden 9h30' 2,9km - 5,8km - 10km - 16,7km - 21,1km

Zondag 22 janauri: Veldcross in Binnenmaas 11h 3km - 6km - 9km

Zondag 22 januari: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Februari
Zondag 5 februari: Potrozenloop in Vierpolders 12h 5km - 16,109km

Zondag 5 februari: Sauna Brunch Loop in Naaldwijk 5,6km - 10km - 15km

Zondag 12 februari: Tien van Roodenburg in Lekkerkerk 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 18 februari: 14de Midden-Delfland Halve Marathon in Schipluiden 13h30' 10km - 21,1km Midden Delfland

Zondag 19 februari: Veldcross Hellegat 11h 3km - 6km - 9km

Maart
Zondag 26 maart: Veldcross Tiengemeten in Korendijk 11h 5km - 10km

April
Zondag 9 april: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 15 april: 14de SecureRun in Ameide 15h 5km - 10km - 15km

Maandag 17 april: Tomaten Paasloop in Pijnacker 10h15' 4,8km - 8,05km - 16,109km

Zondag 23 april: Henk Hakker Memorial Run 151 in Leiden 9h30' 2,9km - 5,8km - 10km - 16,7km - 21,1km - 30km

Juni
Zaterdag 17 juni: Ladies Run Katwijk 11h 5km - 10km

Zondag 25 juni: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Juli
Zaterdag 1 juli: 38ste Kadeloop in Schipluiden 13h 5km - 12km Midden Delfland

September
Zondag 17 september: Delftse Houtloop in Delft 10h30' 5km - 10km - 15km

Oktober
Zondag 1 oktober: NLS Boscross in Noordwijk 11h 5km - 10km Klaverbladloop

Zondag 1 oktober: Sauna Brunch Loop in Naaldwijk 5,6km - 10km - 15km

Zondag 15 oktober: 153ste Runnersworld Run Classics in Leiden 9h30' 2,9km - 5,8km - 10km - 16,7km - 21,1km

Zondag 15 oktober: Piepschuimlogo Crosscircuit in Maasssluis 11h 3km - 6km - 9km

Zondag 29 oktober: 3 plassenloop Zoetermeer 10h 5km

November
Zondag 12 november: Leidse Hout Loop 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 12 november: Piepschuimlogo Crosscircuit in Maasssluis 11h 3km - 6km - 9km

Zondag 12 november: 155ste Zegerplasloop in Alphen Aan Den Rijn 10h10' 5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 12 november: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 12 november: Oosterduinloop in Noordwijkerhout 11h 8,1km - 16,1km Klaverbladloop

115 Loopevenementen
Januari
Zondag 3 januari: Halve van Westvoorne in Oostvoorne 10h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 3 januari: New Years City Run in Rotterdam 11h30' 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 9 januari: Crossloop Beter Loop in Arkel 2,5km - 5km - 10km

Zondag 10 januari: Run Classics Run 144 in Leiden 10h30' 2,9km - 5,8km - 10km - 16,7km - 21,1km

Donderdag 14 januari: Donderdagavondcross in Oud-Beijerland 19h 3,5km - 7km

Zondag 11 januari: Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 14 januari: Veldloop Parthenon in Dordrecht 12h40 3,5km

Zondag 24 januari: 3 plassenloop Zoetermeer 10h 5km

Februari
Zaterdag 6 februari: Veldloop AAA in Alblasserdam 11h 3,5km

Donderdag 11 februari: Donderdagavondcross in Oud-Beijerland 19h 3,5km - 7km

Maart
Zaterdag 5 maart: Veldloop GA&TV Typhoon in Gorinchem 11h 3,5km

Zondag 6 maart: De 10 van Tiengemeten 11h 5km - 10km

Zaterdag 12 maart: Ridderkerk cross 13h 5km - 10km

Zondag 13 maart: 1 van de 4 Loop AV Sparta in Den Haag 11h 5km - 10km

Zondag 20 maart: Lenteloop Albrandswaard 5km - 10km

Zondag 20 maart: Trainingsloop Marathon van Rotterdam 8h30' 30-35km

Zaterdag 26 maart: Lansingerlandloop in Bleiswijk 13h30' 5km - 10km

April
Zaterdag 2 april: 43ste Rivierenland Parkloop in Schoonhoven 12h 1,5km - 5km - 10km

Zondag 3 april: 69ste Dwars door Dordt in Dordrecht 10h30' 5km - 10km

Zondag 3 april: 47ste Braassemloop in Roelofarendsveen 10h30' 1km - 5km - 10km - 21,1km

Zondag 10 april: De Kopjesloop in Delft 10h45' 5km - 10km - 15km

Zondag 10 april: PPC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 21km

Zondag 17 april: Lenteloop in Den Haag 10h30' 5km - 10km

Zondag 24 april: 3 plassenloop Zoetermeer 10h 5km

Woensdag 27 april: 38ste ronde van Katwijk 8h45' 2km - 6km

Woensdag 27 april: 11de Breakfastrun in Hendrik-Ido-Ambacht 6h15' 5km - 10km

Zaterdag 30 april: Obstakelrun in Rotterdam 1,6km - 7km

Mei
Donderdag 5 mei: 45ste Hanepoelloop in Rijpwetering 10h15' 5km - 10km - 21km

Zondag 8 mei: Leidse Hout Loop in Leiden 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 15 mei: 2de Outdoor Madness Trailrun 10h 7,37km - 14,74km

Juni
Zondag 19 juni: 25ste Sparta Molenloop in Leidschendam Voorburg 10h 2,5km - 5km - 10km

Vrijdag 24 juni: Beachrun in Kijkdijn 19h 5km - 10km

Juli
Donderdag 21 juli: Social Mile in Delft 6 tot 8km 20h

Augustus
Donderdag 18 augustus: Social Mile in Delft 6 tot 8km 20h

September
Zondag 4 september: Halve Marathon Oostland in Pijnacker 12h 10km - 21,1km

Vrijdag 9 september: 28ste Singelloop in Gouda 18h10' 3,5km - 7km - 10km

Zondag 11 september: 146ste Runnersworld Run Classics in Leiden 9h30' 2,9km - 5,8km - 10km - 16,7km - 21,1km

Zondag 18 september: Maasstadloop in Rotterdam 10h45' 5km - 10km

Zondag 18 september: PCC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 17km - 21km

Vrijdag 23 september: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zaterdag 24 september: Vredesloop in Den Haag 5km - 10km

Oktober
Zaterdag 8 oktober: 15de Wim Hol Memorial in Papendrecht 12h45' 5km - 10km

Zondag 9 oktober: 4de Parkzoomloop in Bergschenhoek 10h 5km - 10km

Zondag 16 oktober: PCC Loop in Leiden 10h30' 3km - 7km - 10km - 14km - 17km - 21km

Zondag 23 oktober: Bertusloop in Delft 10h45' 5km - 10km

Zondag 30 oktober: Kwartaalloop in Delft 10h45' 5km - 10km

November
Zondag 13 november: Oosterduinloop in Noordwijkerhout 11h 8,1km - 16,1km Klaverbladloop

Zondag 27 november: Lenkeek Crossen in Oostvoorne 11h30' 4,6km - 8,6km - 12,6km

December
Zaterdag 3 december: 12de Memorial Cross in Barendrecht 11h 5km - 10km

Zondag 11 december: Leidse Hout Loop 11h 5km - 10km - 15km

Vrijdag 23 december: Goudse Erasmus Lichtjesloop in Gouda 20h 5km

© Renzo Vanhoorelbeke