Hardloopkalender Nederland Provincie Zeeland

Home Toevoegen Wedstrijd Marathons Atletiekmeetings Drenthe Flevoland Friesland Gelderland Groningen Limburg Noord Brabant Noord Holland Overijssel Utrecht Zeeland Zuid Holland Belgi√ę Uitslagen Links
Zeeland 2020
31 loopevenementen
September

Zondag 20 september: Halve van Renesse & Trail by the Sea in Renesse 10h 21,1km - 31km

Oktober

Vrijdag 2 oktober: Ladiesrun Zoutelande 17h30' 5km - 10km

Zaterdag 3 oktober: Marathon van Zeeland van Burgh-Haamstede tot Zoutelande 12h 42,195km

Zeeland 2021
1 loopevenement
April

Zaterdag 17 april: 12de Marathon van Zeeuws-Vlaanderen Van Hulst naar Terneuzen 10h30' 5km - 10km - 42,195km

Afgelopen Wedstrijden 2020
Januari

Zaterdag 4 januari: Jeff Thuy Memorial in Heikant 14h45' 3km - 5,4km - 12,2km

Zaterdag 4 januari: De Schelphoekloop in Kruiningen 13h30' 2km - 4km - 6km

Zaterdag 4 januari: 59ste Wallenloop in Goes 13h 7,56km

Zondag 5 januari: 34ste Nieuwjaarstrimloop in Vlissingen 11h 4,5km - 7,5km

Zaterdag 11 januari: Berlaerloop in Koewacht 14h45' 3,8km - 7,6km - 11km

Zaterdag 11 januari: 48ste Deltacross & Zeeuws Kampioenschap Cross in Westenschouwen 12h30' 11km

Zaterdag 18 januari: Dowloop in Terneuzen 14h45' 5,2km - 10,4km - 15,6km

Februari

Zaterdag 1 februari: 22ste Rammenkensloop in Ritthem 13h30' 5km - 10km

Zondag 2 februari: 29ste Halve Marathon & Zeeuws Kampioenschap Halve Marathon in Cadzand-bad 11h15' 7km - 21,1km

Zaterdag 8 februari: Erpelkappersloop in Axel 14h45' 5,9km - 8km - 14,6km

Zaterdag 15 februari: 13de De Zwaarste 10 van Zeeland in Schouwen-Duiveland 13h30' 6,5km - 10km

Zaterdag 22 februari: Halve Marathon & Omloop van Axel 13h45' 5,95km - 10,6km - 21,1km

Zondag 23 februari: 3de VAC Natuurloop in Cadzand 10h15' 2,2km - 5km - 10km

Zaterdag 29 februari: 25km Scheldeloop in Terneuzen 14h 5,2km - 12,8m - 25km

Maart

Zaterdag 7 maart: 38ste Krokusloop in Hulst 13h 4,8km - 7,2km

Zaterdag 7 maart: 53ste Massaloop in Oostkapelle 14h 5km - 10km - 15km

Zondag 8 maart: 4de VAC Natuurloop in Cadzand 10h15' 2,2km - 5km - 10km

Zaterdag 14 maart: 48ste Pannekoekloop in Burgh-Haamstede 13h30' 7,5km - 15km

Zondag 15 maart: 26ste Zwinstedenloop in Sluis 11h30' 4,7km - 9,6km - 21,1km

Zaterdag 21 maart: Corn Boys Loop in Sas van Gent 15h 6km - 8,6km - 15,7km

Zaterdag 28 maart: 20ste 25km van Hulst 13h45' 7,1km - 12,8km - 25km

Zondag 29 maart: City Trail in Vlissingen 14h

April

Woensdag 1 april: Heinkenszandse Run in Heinkenszand 19h 5km - 10km

Zaterdag 18 april: 12de Marathon van Zeeuws-Vlaanderen Van Hulst naar Terneuzen 10h30' 5km - 10km - 42,195km

Vrijdag 24 april: 9de Oranjemuidenloop in Arnemuiden 18h50' 4,6km - 9,6km

Mei

Vrijdag 8 mei: Kaasboerderij Loop in Middelburg 19h15' 4km - 8km - 12km

Zaterdag 9 mei: 24ste Meidoornloop in Nisse 13h15' 7,5km - 15km

Vrijdag 15 mei: 5de Gaperloop in Gapinge 19h30' 5km - 10km

Woensdag 20 mei: Stadsloop in Biervliet 19h15' 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Afgelopen Wedstrijden 2019
67 Loopevenementen
Januari

Vrijdag 4 januari: Ondoloop in Sint Laurens 16h 4km - 7km

Maart

Zaterdag 23 maart: Dowloop in Terneuzen 15h 5,2km - 10,4km - 15,6km

April

Zaterdag 6 april: 13de Oosterscheldeloop in Goes 14h 5km - 16,109km

Zaterdag 20 april: SSP Sluitingsprijs in Westdorpe 14h45' 4,8km - 8,4km - 14,3km

Vrijdag 26 april: DurpsRun in Koudekerke 5km - 10km - 15km

Mei

Zaterdag 18 mei: Krammerrun in Bruinisse 14h 5,5km - 10km

Zaterdag 18 mei: Lenteloop in Terneuzen 13h 5km - 10km

Juni

Vrijdag 7 juni: Stadsloop in Middelburg 20h 7,5km

Woensdag 12 juni: Hoekrun in Hoek 19h15' 4km - 8km - 12km

Vrijdag 21 juni: Griffioenloop in Middelburg 19h 5km - 10km

Juli

Dinsdag 2 juli: 2de Zomerloop in Ijzendijk 19h10' 3,2km - 6,4km - 9,6km

Dinsdag 9 juli: 2de Zomerloop in Nieuwvliet 19h30' 4,6km - 8,4km

Woensdag 10 juli: Sportvisserloop in Yerseke 19h30' 10km

Dinsdag 16 juli: 3de Zomerloop in Retranchement 19h30' 4,6km - 8,4km

Woensdag 17 juli: Stratenloop in Westkapelle 19h 3,4km - 8,5km

Dinsdag 23 juli: 4de Zomerloop in Groede 19h30' 3,3km - 6,6km - 9,9km

Woensdag 24 juli: 36ste Stratenloop in Burgh-Haamstede 19h30' 3,4km - 10,25km

Dinsdag 30 juli: 5de Zomerloop in Cadzand-Bad 19h30' 3,2km - 6,4km - 9,6km

Woensdag 31 juli: 81ste Boulevardloop in Vlissingen 19h30' 3,6km - 7,2km

Augustus

Dinsdag 6 augustus: 6de Zomerloop in Zuidzand 19h30' 3,8km - 6,9km - 10km

Zaterdag 17 augustus: Dorpsloop Nieuwland in Nieuw -en Sint Joosland 13h 7km

Vrijdag 23 augustus: Hardloop 3 Daagse in Valkenisse 19h 7,5km Hardloop 3 Daagse

Zaterdag 24 augustus: Halve Marathon in Burgh-Haamstede 12h 12km - 21km Hardloop 3 Daagse

Zondag 25 augustus: Hardloop 3 Daagse Neeltje Jans in Burg-Haamstede 14h 10km - 20km Hardloop 3 Daagse

Woesndag 28 augustus: Kreekloop in Terneuzen 19h 2,8km - 5,2km - 10km

September

Vrijdag 13 september: Stadsloop in Goes 19h15' 2km - 4km - 6km - 8km

Vrijdag 13 september: 5de City Trail Middelburg 18h30'

Zaterdag 14 september: 6de d'Ossekoppenloop in Ossenisse 14h45' 5,6km - 7,8km - 11,6km

Zondag 22 september: 3de Kraaieloop in Lewedorp 13h30' 5km - 10km - 15km

Oktober

Zaterdag 19 oktober: Hulsterloo Loop in Nieuw Namen 14h45' 4km - 7,4km - 12,5km

Zaterdag 19 oktober: Singelloop in Middelburg 14h 6,75km

Zaterdag 26 oktober: Piet Spruit Memorial in Sluiskil 14h45' 4,4km - 8,8km - 13,2km

Zaterdag 26 oktober: 8ste Stelleplascross 14h 1,5km - 6km

November

Zaterdag 2 november: 33ste Moerschanscross in Hulst 12h30' 10km

Zaterdag 2 november: Appelloop in Axel 14h45' 5,95km - 8km - 14,6km

Zaterdag 9 november: 52ste Mosselloop & Scholierenloop in Schouwen - Duiveland 12h 3km - 6km - 8km

Zaterdag 10 novembrer: 1st VAC Sylvesterloop in Cadzand 14h15' 2,5km - 4,3km - 9,7km

Zaterdag 16 november: Hobbeldebobbelloop in Zoutelande 13h 5,8km - 11km

Zaterdag 23 november: Elderschanscross in Wielingen

Zondag 24 november: 21ste Zakloop in Nisse 12h30' 7,3km - 21,1km

December

Zaterdag 7 december: 27ste Den Inkelcross in Kruiningen

Zaterdag 7 december: 29ste Aflossingsmarathon in Terneuzen 12h 42,195km

Zondag 8 december: Strandloop Jules Unlimited Groede in Breskens 10h30' 5km - 10km - 19km

Zaterdag 21 december: Aagtekerkerun in Aagtekerke 14h 7,5km - 13,8km

Dinsdag 31 december: 51ste Oliebollenloop in Goes

Dinsdag 31 december: 2de VAC Sylvesterloop in Cadzand 14h15' 2,2km - 5km - 10km

Afgelopen Wedstrijden 2018
50 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 13 januari: Steense Natuurloop in Sint-Jansteen 14h 6km - 7,5km - 12,5km

Zaterdag 27 januari: Eugene Vink Memorial in Westdorpe 14h45' 4,8km - 8,4km - 14,5km

Mei
Woensdag 30 mei: Hoek Run in Hoek 19h30' 4km - 8km - 12km

Juni
Zaterdag 2 juni: 5de Ladies Run in Goes 11h45' 5km - 7,5km - 10km

Vrijdag 15 juni: 10de Lepra Loop in Oostkapelle 19h30' 5km - 10km

November

Zondag 4 november: 6de Trail By The Sea in Renesse 11h 21,1km

Afgelopen Wedstrijden 2017
48 Loopevenementen
Februari
Zondag 26 februari: 6de Trail By The Sea in Burgh 11h 23,5km - 42,2km

Maart
Zaterdag 25 maart: De Ronde van Bruinisse 12h 5km - 10km - 21,1km

Juni
Zaterdag 24 juni: 7de Zeeuws Kampioenschap 10 miles 13h30' 10km - 16,109km

September
Zaterdag 30 september: 10 miles Philippine 14h45' 4km - 9,5km - 16km

Oktober
Zaterdag 7 oktober: De Clingse Bosloop in Clinge 10h 3km - 7,5km

50 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 9 Januari: 18de Steense Rattenloop in Steen 14h30' 6km - 7,5km - 12,5km

Februari
Juli
Woensdag 6 juli: Stratenloop in Zoutelande

Dinsdag 12 juli: Boulevardloop Ijzendijke

Woensdag 13 juli: Sportvisserloop in Yerseke

Dinsdag 19 juli: Zomerloop Retranchement

Augustus
Dinsdag 2 augustus: Zomerloop Nieuwvliet

Dinsdag 9 augustus: Zomerloop Zuidzande

Dinsdag 16 augustus: Zomerloop Cadzand

Zaterdag 20 augustus: 30ste Halve Marathon van Westenschouwen 21,1km

September
Vrijdag 9 september: 21ste WEA Stadsloop in Goes 19h15' 8km

Zaterdag 17 september: Hospiceloop in Terneuzen 9h30' 5km - 10km Hospice Loop

Oktober
Zaterdag 8 oktober: Ploegenestafette in Vlissingen 11h 7,2km - 12km

Zaterdag 8 oktober: Poelsbosloop in Goes

November
Zaterdag 12 november: Scholierenloop in Schouwen - Duiveland 12h 1km

December
Zaterdag 10 december: 7de Open Zeeuws Kampioenschap Ten Miles in Zierikzee 13h30' 8,054km - 16,109

Vrijdag 23 december: Serious request run in Vlissingen 17h30 3km

Maandag 26 december: Kerstloop in Dishoek 11h 4km - 8km

Zaterdag 31 december: Tankloop in Dishoek 12h 10km - 20km

© Renzo Vanhoorelbeke