Hardloopkalender Nederland

Home Toevoegen Wedstrijd Uitslagen Links
Overijssel 2019
35 Loopevenementen
September

Zondag 1 september: StrongmanRun in Hellendoorn 11h 7km - 12km - 21km

Maandag 2 september: Lichtstadloop in Gramsbergen 17h30' 3km - 5km - 10km

Maandag 2 september: 7de Oranjeloop in Nieuwleusen 17h45' 5km - 10km

Zondag 8 september: Singelloop in Enschede 12h15' 3,2km - 8km

Dinsdag 10 september: 29ste Berkumloop in Zwolle 19h 5km - 10km

Donderdag 19 september: 6de Hoenwaardrun in Hattem 10h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 21 september: Ekidenloop in Heeten 13h 42,195km

Zondag 22 september: 3de CityRun in Nijverdal 12h30' 5km - 10km

Zondag 29 september: 6de Almelo Allee in Almelo 11h 5km - 10km - 16,109km Almelo allee

Oktober:

Zaterdag 12 oktober: Landgoed Twente Duo-Marathon 9h30 en 10h 42,195km

Zondag 13 oktober: 21ste Ravijnloop in Nijverdal 12h30' 2,5km - 5,1km - 10,1km

Zaterdag 19 oktober: Oldemeijercross in Hardenberg 12h15' 3km - 6km - 9km

November

Zaterdag 2 november: Lemelerbergloop in Ommen 12h 5,3km - 10,8km

Zaterdag 30 november: 4de Oostermaetloop in Lettele 12h30' 5,3km - 10k

December

Zondag 29 december: 13de Brink tot Brinkloop in Deventer - Bathmen 11h 10km

Maandag 30 december: Lage Veldlopen By Night 19h30' 2,5km - 5km

Overijssel 2020
4 loopevenementen
April

Zondag 5 april: Koggel Balkbrug Run in Balkbrug 14h 5km - 10km

Zaterdag 18 april: De Twee van Enschede 19h 3,2km

Zondag 19 april: 52ste Marathon van Enschede 10h 42,195km

Zondag 19 april: Halve Marathon, Cityrun & Fitrun in Enschede 10h 5km - 10km - 21,1km

Afgelopen Loopevenementen 2019
Januari

Zondag 6 januari: Rutbeekcross in Enschede 10h30' 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 12 januari: Zandstuve Bosloop XXL in Vroomshoop 14h 5km - 10km

Zaterdag 19 januari: Zuurbergcross in Holten 13h 2,5km - 5km - 10km

Februari

Zaterdag 9 februari: Valentijncross in Wierden 13h 2,5km - 5km - 10km

Zondag 10 februari: Twentse Ven'n Loop in Buurse 10h30' 5,8km - 10km - 17km

Maart

Zaterdag 9 maart: Bovenbergcross in Merkelo 13h 2,6km - 5,2km - 10,4km

Zaterdag 23 maart: Ladies Park Run in Rijssen 10h30' 2,5km - 5km

Zaterdag 30 maart: Lage Veldlopen in Wierden 12h30' 2,5km - 5km - 16,109km

April

Zondag 7 april: Kastelenloop Halve marathon & Team Estafette in Diepenheim 11h 21,1km

Zondag 14 april: 14de IJsselloop in Deventer 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 14 april: MS Motion in Zwolle 12h30' 5km - 10km

Mei

Zaterdag 11 mei: 3de Twentse Smokkeltrail in Losser 17h 10km - 14km - 26km

Vrijdag 17 mei: Vital Centre Raalte Run in Raalte 18h15' 5km - 10km - 16,109km

Zondag 26 mei: Westerveldsebos Cross in Zwolle 10h30' 3km - 6km - 9km

Juni

Vrijdag 28 juni: Zwartewaterlandloop & Estafette in Zwartsluis 18h15' 12,2km 5 tot 50 5 tot 50

Juli

Woensdag 3 juli: Klepperstadloop in Harderwijk 18h45' 5km - 10km

Vrijdag 12 juli: Parelloop in Vasse 19h 5,5km - 8,5km - 12,5km

Zondag 28 juli: 30ste Kermisloop in Broekland 11h 2,9km - 5,5km - 10km

Zondag 28 juli: 12de Twee Verenloop in Hattem - Zwolle 9h30' 21,1km

Augustus
Zaterdag 31 augustus: StrongSisterRun in Hellendoorn 12h 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2018
40 Loopevenementen
September
Zondag 23 september: Greunloop in Denekamp 13h30' 5km - 11km Greunloop

Oktober

Zaterdag 13 oktober: Lage Veldlopen in Wierden 13h 2,5km - 5km - 8,1km

November

Zaterdag 10 november: Sans Online Crossloop in Rijssen 13h 1,5km - 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 17 november: 13de Zwarte Dennen Cross in Staphorst 13h30' 5km - 10km

December

Zaterdag 1 december: Lage Veldlopen in Wierden 13h 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 1 december: 4de Olde Maten trailrun in Staphorst 7,5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 2 december: 34ste Snerloop De Lutte 10h15' 5,3km - 9,6km

Zaterdag 8 december: Wilgenweard Nijverdalsebergcross in Nijverdal 13h 1,5km - 2,5km - 5km - 10km

Zondag 23 december: 32ste Winterloop Step One in Borne 11h 5km - 10km - 21,1km

Afgelopen Loopevenementen 2017
41 Loopevenementen
Maart
Zondag 12 maart: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

April
Zondag 2 april: 24ste Ekiden in Zwolle 42,195km

Mei
Vrijdag 5 mei: 33ste Bevrijdingsloop in Holten 16h 5km - 10km

Vrijdag 12 mei: 10 mijl van Raalte 18h15' 5km - 10km - 16,1km

Zondag 14 mei: Over de IJssel Landgoed Marathon in Deventer 9h30' 42,195km

Vrijdag 19 mei: 4de Aalandenloop in Zwolle 18h 5km - 10km

Zondag 21 mei: Bommelasloop in Twente 11h 7,4km - 11,2km - 16,4km - 21,1km

Woensdag 31 mei: Station tot Stationloop Ommen - Dalfsen 19h30' 16,1km

Juni
Vrijdag 2 juni: Twente Rand Run in Vriezenveen 18h10' 5km - 10km

Zaterdag 10 juni: De Halve van Zwolle 20h15' 6,4km - 21,1km

Zaterdag 17 juni: 19de Wiezoloop in Wierden 15h30 5km - 10km

Vrijdag 23 juni: Stone City Run in Steenwijk 19h 5km - 10km

Juli
Zaterdag 15 juli: 34ste Dorpsloop De Lutte in De Lutte 17h 5km - 10km

Afgelopen Hardloopwedstrijden
51 Loopevenementen
Januari
Zondag 3 januari: Nieuwjaarsloop in Glanerbrug 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 3 januari: 45ste Midwintercross in Heeten 10h 2,5km - 6km - 10km

Zondag 8 januari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Zaterdag 9 januari: Zandstuve Bosloop in Vroomshoop 14h10' 5km - 10km

Zaterdag 9 januari: 29ste Veldloop Heino in Heino 13h 5km - 10km

Zaterdag 9 januari: Winterloop in Enter 14h 5km - 10km

Zondag 10 januari: 37ste BWA Crossloop in Broekland 10h30' 5,4km - 10km

Zondag 31 januari: Trainrun Wezep 9h30' 18km

Februari
Zaterdag 4 februari: Crossloop in Ommen 13h 1,75km - 4,95km - 9,93km

Zaterdag 11 februari: Valentijncross in Wierden 13h 5,3km - 10,6km

Zondag 19 februari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Maart
Zaterdag 12 maart: Lageveldlopen in Wierden 14h10' 2,5km - 5km - 10km

Mei
Zaterdag 21 mei: Runforestrun Theater Challenge in Ommen 10h-16h

Juni
Zondag 19 juni: Twentse Vrouwenloop in Enschede 12h 5km - 10km

Woensdag 22 juni: Munnikenslagloop in Rouveen 18h30' 5km - 10km

Zondag 26 juni: Dom Verdan Loop in Reutum 7h 5km - 10km - 21,1km

Oktober
November
Zondag 20 november: 75ste editie van de Technische Unie Bommelasloop in Enschede 11h 7,4km - 11,2km - 16,4 - 21,1 km

Zondag 20 november: Twee Bruggenloop in Zwolle 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 27 november: Bovenbergloop in Merkelo 10h30' 5km - 10km

December
Zondag 4 december: 32ste Snertloop in De Lutte 10h15' 2,4km - 5,3km - 9,6km

Zaterdag 10 december: den Alerdinckloop in Laag Zuthem 12h30' 5km - 10km

Zondag 18 december: Eindejaarsloop in Zwolle 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 31 december: Oudejaarscross in Almelo 10h30' 2km - 5km - 10km

Zondag 31 december: Midwinterloop in Den Ham 13h 5km - 10k

© Renzo Vanhoorelbeke