Hardloopkalender Nederland Provincie Noord-Holland 2024-2025

Home ๐Ÿ›’ ๐Ÿ‘Ÿ Marathons Atletiek PerRegio Blog Tips Belgiรซ Uitslagen ๐Ÿ”—
Home - Per Regio -
Noord Holland 2024
Juni
Tot 40% korting op Hardloopschoenen    Tot 70% korting bij RunningDirect       
Juli

Zaterdag 6 juli: AVW 3 bossentrail in Wieringerwerf 12km - 22km

Zaterdag 13 juli: 30ste Prutrace in De Weere 19h 4,5km

Zaterdag 13 juli: Stratenloop Tuitjenhorn 17h30' 5km - 10km

Zondag 21 juli: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 28 juli: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 28 juli: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 20km

Augustus

Zondag 4 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 4 augustus: Bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zondag 11 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 18 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 18 augustus: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 25km

Zondag 25 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Zondag 25 augustus: 35ste Hemmeromloop in Hem 10h30' 5km - 10km Hemmeromloop Hemmeromloop

Donderdag 29 augustus: Kermisloop in Edam 19h 3km - 10km

September

Zondag 1 september: Bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zondag 8 september: 22ste 30 van Amsterdam Noord 11h 10km - 21,1km - 30km

Zaterdag 21 september: 38ste Damloop by Night in Zaandam 19h10' 8,04km

Zondag 22 september: 38ste Dam tot Damloop Zaandam - Amsterdam 10h19' 16,109km

Zondag 29 september: Halve van Haarlem 11h15' 5km - 10km - 21,1km Facebook

Oktober

Zondag 20 oktober: Amsterdam Marathon 9h 42,195km

Noord Holland 2025
Januari

Zondag 12 januari: Egmond Halve Marathon 10h25' 10,5km - 21,1km

Maart

Zaterdag 22 maart: Run for Kika in Texel 5km - 10km - 21km - 30km - 42,195km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2024
Januari

Zaterdag 6 januari: Day en Night Trail in Amsterdam 14h 5km - 9km - 10km - 11km - 17km

Zondag 7 januari: Strand -en Duinloop Castricum 10h15' 8,9km - 12,5km

Zondag 28 januari: 40ste Uithoorns Mooiste de Loop 10h15' 5km - 10km - 16,109km

Februari

Zaterdag 3 februari: TexelTrail in De Cocksdorp 11h 15km - 24km - 42,2km

Zondag 4 februari: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zondag 11 februari: 44ste Groet uit Schoorl Run en NK 10km in Schoorl 10h40' 10km - 21,1km - 30km

Zondag 18 februari: Parnassia loop in Castricum 10h 10km

Zondag 18 februari: 49ste Vondelparkloop Race The Day in Amsterdam 10h30' 3,5km - 6,7km - 10km

Maart

Zondag 3 maart: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zaterdag 9 maart: 40ste Halve Marathon De Waal in Texel 12h15' 5km - 10,6km - 21,1km

Zondag 17 maart: Spiegelplasloop Bergse in Nederhorst den Berg 12h15' 5km - 10km

Zondag 17 maart: Lentemarathon in Amstelveen 9h30' 5km - 10km - 21,1km - 42,195km facebook

Zondag 24 maart: 17de Zestig van Texel 4h35' 4x15km - 60km - 120km

Vrijdag 29 maart: Heerhugowaard City Run 18h15' 5km - 10km

Zondag 31 maart: 14de Zandvoort Circuitrun in Zandvoort 10h 4km - 12km - 16,109km

April

Maandag 1 april: 47ste Paaspolderloop in Nieuwe Niedorp 10h15' 5km - 10km Letterloop

Zondag 7 april: Cruyff Foundation in Amsterdam 13h 5km - 14km instagram

Zondag 7 april: Nescioloop in Amsterdam-Oost 8km - 15km

Vrijdag 12 april: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Zondag 14 april: Hilversum City run 13h 5km - 10km

Zondag 14 april: Halve van den Helder in Den Helder 11h 5km - 13,7km - 21,1km

Zondag 14 april: 12de Amstelveense MeentRun in Amstelveen 10h45' 5km - 10km

Zondag 14 april: 14de PCC Maalwater Run in Heiloo 11h 4km - 10km

Zondag 21 april: 82ste Krinkels Pim Mulierloop in Santpoord-Noord 10h30 5km - 10km - 16,1km

Zondag 21 april: 43ste Geinloop in Driemond 11h30' 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 26 april: Koningsnachtloop in Hoorn 19h 5km - 10km

Mei

Zondag 12 mei: Schagen City Run 12h 5km - 10km

Zondag 12 mei: Ronde Hoeploop in Ouderkerk aan de Amstel 10h 5,5km - 17km

Vrijdag 17 mei: Raadhuis Pinksterun in Alkmaar 18h 5km - 10km Spartanrace

Zondag 26 mei: Wallenloop in Naarden-Vesting 10h45' 4km - 7,5km - 11km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2023
Februari

Donderdag 9 februari: Knowledge Trail in Amsterdam 19h

Maart

Zaterdag 4 maart: 1ste 10 mijl van Bloemendaal 12h 16,109km

Vrijdag 10 maart: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Zondag 12 maart: Louis Vinkloop in Amsterdam-Noord 10h30' 5km - 10km

Mei

Zondag 21 mei: Haarlemmermeerrun in Hoofddorp 11h 5km - 10km - 21,1km De 5 van Bavel facebook

Juli

Zaterdag 15 juli: RunX Summer Run in Spaarndam 5km - 10km

Woensdag 19 juli: AV Texel Zomerloop in Den Burg 19h15' 4,4km - 8,4km

Zondag 23 juli: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Woensdag 26 juli: AV Texel Zomerloop in Den Burg 19h15' 4,4km - 8,4km

Zondag 30 juli: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Augustus

Woensdag 2 augustus: AV Texel Zomerloop in Den Burg 19h15' 4,4km - 8,4km

Donderdag 3 augustus: Polderloop in Uithoorn 18h30' 4km - 10km

Zondag 6 augustus: Wierholt bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zondag 6 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Woensdag 9 augustus: AV Texel Zomerloop in Den Burg 19h15' 4,4km - 8,4km

Zondag 13 augustus: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 25km

Zondag 13 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

Woensdag 16 augustus: AV Texel Zomerloop in Den Burg 19h15' 4,4km - 8,4km

Zondag 20 augustus: Turfveld Zomercross in Den Burg 10h30' 4,15km - 8,3km

September

Zondag 3 september: Wierholt bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zondag 3 september: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 30km

Zaterdag 9 september: Kermiscross in Zijdewind 15h 4km - 8km

Zondag 24 september: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 30km

Oktober

Zondag 8 oktober: Rondom Haarlem 9h 52km

Zondag 15 oktober: Amsterdam Marathon 9h 42,195km

Zondag 29 oktober: Strand -en Duinloop Castricum 10h15' 8,9km - 12,5km

Zondag 29 oktober: Parkcross in Hoorn 9h45' 5,5km - 7,8km

Zondag 29 oktober: 9de Heemstedeloop in Heemstede 10h 5km - 10km

November

Vrijdag 3 november: Nightrun in Hoofddorp 20h08' 5,1km - 8,88km

Zondag 5 november: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zondag 12 november: Dijkgatboscross in Wieringerwerf 10h 6km - 10km

Zondag 19 november: Streekboscross in Bovenkarspel 10h 4,6km - 9,2km

Zondag 26 november: Sinterklaasloop in Santpoort-Noord 11h 5km - 10km

December

Zondag 3 december: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zondag 3 december: Noordkop Duincross in Den Helder 10h15' 6km - 10km

Zondag 3 december: Strand -en Duinloop Castricum 10h15' 8,9km - 12,5km

Zondag 10 december: Snertloop in 't Veld 10h30' 5km - 11km - 16,1km

Zondag 10 december: Hera Sint Georgecross in Spierdijk 11h 4,2km - 8,2km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2022
Januari

Zondag 2 januari: Strand -en Duinloop Castricum 10h15' 4km - 10,1km - 15km

Zondag 30 januari: 12de Wijckloop Trail in Wijk aan Zee 9h30' 5km - 10km - 16km - 31km

Maart

Zondag 20 maart: Dijkenloop in Hoorn 10h15' 5km - 10km - 16,109km

April

Zondag 14 april: 38ste Uithoorns Mooiste in Uithoorn 10h30' 5km - 10km - 16,109km

Mei

Vrijdag 13 mei: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Donderdag 26 mei: Obstacle Run Battle 4 Life in Hoorn 5km - 10km - 15km

Juni

Zondag 5 juni: Wierholt bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zaterdag 11 juni: Run for Kika in Amsterdam 9h30' 5km - 10km

Augustus

Woensdag 3 augustus: 7 van Santpoort in Santpoort-Noord 7km 17h30'

September

Zondag 4 september: Wierholt bosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zondag 4 september: Vooroeverloop in Medemblik 10h 5km - 10km - 21,1km ZuidasRun

Zondag 4 september: 10de Marktstadrun in Purmerend 10h30' 6,4km - 12,87km Marktstadrun

Zaterdag 17 september: 36ste Damloop by Night in Zaandam 19h10' 8,04km

Zondag 18 september: 36ste Dam tot Damloop Zaandam - Amsterdam 10h19' 16,109km

Zaterdag 24 september: de Bergermeerrun in Bergermeer 12h 5km - 10km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2021
Januari

Zondag 5 januari: Robbenoordbosloop Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Vrijdag 31 januari: Dutch Coast Ultra Run van Den Helder naar Castricum aan Zee 21h 25km - 50km - 75km - 105km - 130km

Februari

Zondag 2 februari: Robbenoordbosloop Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Zaterdag 8 februari: Trainingsloop Road2Rotterdam in Landsmeer 9h30' 25km

Zaterdag 29 februari: Trainingsloop Road2Rotterdam in Landsmeer 9h30' 30km

Maart

Zondag 1 maart: Trappenbergloop in Huizen 10h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Zondag 1 maart: Robbenoordbosloop Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Zaterdag 14 maart: Trainingsloop Road2Rotterdam in Landsmeer 9h30' 32km

April

Zondag 5 april: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h 3km - 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Juni

Zaterdag 13 juni: De Waterlandloop in Amsterdam 13h30' 5km - 10km Letterloop

Oktober

Zondag 3 oktober: Banne Run in Amsterdam van 10h30' tot 12h30' 3km - 5km

Zondag 24 oktober: Middenmeerloop in Diemen Amsterdam 10h 5km - 10km

December

Zondag 5 december: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km - 12,5km - 15km

Zondag 12 december: Sint Georgecross in Spierdijk

Zondag 19 december: Bosloop & Boscross in Amsterdam 9h 9km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2019
Januari

Zondag 27 januari: Beeckestijn Cross in Velsen-Zuid 10h10' 3,2km - 6,4km - 9,6km

Februari

Zondag 17 februari: 6de Diemercross in Diemen 11h15' 4,9km - 9km

Maart

Zondag 3 maart: Robbenoordbosloop Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Zondag 3 maart: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 3km - 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zondag 31 maart: Rokjesdagloop in Amsterdam 14h 5km - 10km

April

Zondag 14 april: Maalwater Run in Heiloo 14h 4,3km - 10km

Zondag 14 april: 48ste 10 Engelse Mijl in Edam 11h 10km - 16,1km

Zondag 14 april: Westeinderloop in Aalsmeer 10h15' 5km - 10km

Zondag 28 april: Roze Loop in Amsterdam 14h 5km - 10km - 15km

Mei

Zondag 5 mei: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Woensdag 15 mei: Flevoparkbadloop in Amsterdam 19h35' 5km - 10km

Zaterdag 18 mei: Race to the Top in Amsterdam 15h 3km - 4,5km Letterloop

Juni

Vrijdag 14 juni: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Augustus

Vrijdag 9 augustus: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

September

Vrijdag 13 september: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Zondag 15 september: 40ste Zeevangsloop in Middelie 11h 3km - 10km - 15km - 21,8km

Zondag 29 september: Trainingsloop in Amsterdam 9h30' 30km

Zondag 29 september: Eilandspolderloop in De Rijp 10h 5km - 10km - 21,1km

Oktober

Vrijdag 11 oktober Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Zondag 20 oktober: Havenrun in IJmuiden 18h30' 5km - 10km

November

Zaterdag 30 november: Movemberrun in Amsterdam 15h 5km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2017
Februari
Woensdag 8 februari: Baanloop in Aalsmeer 20h 3km - 5km

Maart
Woensdag 8 maart: Baanloop in Aalsmeer 20h 3km - 5km

Zondag 12 maart: Parkloop in Heiloo 10h30' 3,5km - 6,2km - 9km

Zaterdag 25 maart: Pop-Up Run Spring Edition in Amsterdam 15h 5km - 10km Pop-Up Run

April
Zondag 9 april: 33ste Beetskoogkadeloop in Oudendijk 11h 7km - 10,5km - 21km

Woensdag 12 april: Baanloop in Aalsmeer 20h 3km - 5km

Zaterdag 29 april: 3de Race to the Top ronde 14h45' 1,3km + 18 verdiepingen Marktstadrun

Mei
Zondag 21 mei: 33ste Wallenloop in Naarden-Vesting 10h45' 4km - 7,5km - 11km - 14km

Zondag 21 mei: Barts Media Run in Hilversum 10h 5km - 10km

Juni
Zaterdag 3 juni: Kneesloop in Anna Paulowna 3km - 7,6km

Zondag 4 juni: Rondje Oudorp in Alkmaar 11h 5km - 10km

Vrijdag 9 juni: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Zaterdag 10 juni: 2de Klimloop Amsterdamse Bos in Amstelveen 15h 1km

Zondag 11 juni: Zuidas Run in Amsterdam 13h30' 6,44km - 16,109km ZuidasRun

Zondag 11 juni: 10de Letterenloop in Haarlem 10h 5km - 10km

Zondag 11 juni: Pop-Up Run in Amsterdam 10h30' 3,3km - 6,6km - 9,9km Pop-Up Run

Zondag 18 juni: 10km van Nederland in Amsterdam 10h 5km - 10km

Zondag 18 juni: 10km van Nederland in Hoorn 10h 5km - 10km

Zaterdag 24 juni: Hartekind Challenge in Wijk aan Zee 10h 5km - 10km

Vrijdag 30 juni: 18de Evean Run in Zaandam 19h 5,3km - 10,6km

Juli
Zaterdag 1 juli: Kneesloop in Anna Paulowna 18h45' 3km - 7,6km

Vrijdag 14 juli: Free Friday Night Run in Amsterdam 19h30' 1uur

Augustus
Woensdag 17 augustus: Warming Uplopen in Assendelft 19h30' 7,5km

September
Zaterdag 2 september: Kneesloop in Anna Paulowna 18h45' 3km - 7,6km

Zondag 24 september: 11de Texel Halve Marathon in Texel 6km - 10km - 21,1km

Oktober
Zondag 1 oktober: Twiskemolenloop in Landsmeer 11h 3km - 5km - 10km - 16,1km - 21,1km

Zaterdag 21 oktober: Spartan Race Amsterdam in IJmuiden 9h 5km - 13km Spartanrace Hemmeromloop

81 Loopevenementen
Januari
Zondag 3 januari: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Februari
Zondag 7 februari: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Zondag 14 februari: 1ste I Love to Run in Hoofddorp 14h 5km - 10km

Maart
Zondag 6 maart: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

April
Zondag 3 april: Robbenoordbosloop in Wieringerwerf 10h15' 4km - 6km - 8km - 10km - 12km - 14km - 16km

Mei
Zaterdag 21 mei: 2de Moonlight Ladies Run in Hoofddorp 21h30 5km - 10km

Zondag 22 mei: Stratenloop in Middenmeer

Juni
Zondag 12 juni: 2de Rondje Schoolmeester in Westzaan 10h30' 2,5km - 5km

Woensdag 15 juni: Hoornse Wijkloop Risdam-Zuid in Hoorn 19h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Zaterdag 18 juni: Wieringermeer Trail in Dijkgatsbox 12h 18km

Woensdag 22 juni: Hoornse Wijkloop Zwaag/Blokker in Hoorn 19h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Dinsdag 28 juni: Dijk tot Damloop in Volendam 19h 5km - 10km

Woensdag 29 juni: Hoornse Wijkloop Hoorn-Noord in Hoorn 19h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

Juli
Zondag 10 juli: 10K run in Amsterdam 11h30' 10km

Zondag 17 juli: Ronde van de Bakkerstraat in Bovenkarspel 10,8km

Augustus
Donderdag 25 augustus: Kermisloop in Edam 19h 3km - 10km

September
Zaterdag 3 september: Kneesloop in Anna Paulowna 3km - 7,6km

Zondag 4 september: Gooische Run in Gooi

Zaterdag 10 september: De Zaankanterloop in Zaandam 19h 5km - 10km

Zondag 25 september: AMAKloop in Akersloot 10h 5km - 10km - 15km

Oktober
Zondag 2 oktober: 82ste Jagersplaslop in Zaandam 11h 1,8km - 4,5km - 10km

Zondag 2 oktober: 1ste Run for Kika in Amsterdam 13h 5km - 10km

Zondag 9 oktober : 63ste Vestingloop in Edam 10h30 4,8km - 10km

Zondag 9 oktober: 9de Zaanse Schans in Zaandijk 11h 5km - 10km

Zaterdag 22 oktober: 1ste Vijfhoekparkloop in Zaandam 11h 5km - 10km

© Renzo Vanhoorelbeke