Hardloopkalender Nederland Provincie Gelderland

Home Toevoegen Wedstrijd Uitslagen Links
Gelderland 2019
58 Loopevenementen
September

Zaterdag 7 september: Kramp Run in Varsseveld 16h45' 5km

Zondag 8 september: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Zaterdag 14 september: Heiderun in Ede 10h30' 3km - 6km - 12km - 21,1km Heiderun

Woensdag 18 september: Bruggenloop in Nijmegem 18h 6km - 10km

Zondag 29 september: De Posbankloop in Velp 11h30' 6km - 15km

Oktober

Vrijdag 4 oktober: Asselse 2 mijl in Apeldoorn 18h45' 3,2km - 6,4km

Zondag 6 oktober: Herfstloop in Babberich 9h30' 5km - 10km

Zaterdag 12 oktober: Nationaal Kampioenschap Estafette Cross in Harderwijk 14h30' 3km - 7,5km

Zondag 13 oktober: 2de Orderbostrail in Apeldoorn 10h 5,7km - 10,5km - 15,6km

Zondag 20 oktober: Spelderholtloop in Apeldoorn 11h 5km - 10km

Zondag 27 oktober: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

November

Zondag 3 november: CityTrail in Nijmegem 9h 6km - 10km

Zondag 24 november: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

December

Zondag 29 december: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Gelderland 2020
5 loopevenementen
Januari
Zondag 26 januari: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Februari
Zondag 23 februari: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Maart
Zaterdag 14 maart: 40ste Halve Marathon van Harderwijk 12h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 29 maart: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

April
Zondag 26 apri: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Afgelopen Loopevenementen 2019
Januari

Zaterdag 5 januari: 33ste Midwinterloop in Vaassen 11h30 5km - 10km

Zondag 6 januari: Meentcross in Beusichem 11h45' 3km - 6km - 9km

Zondag 6 januari: 30ste Survival van Beltrum 9h15' 6km - 13,5km - 22km

Zondag 6 januari: 35ste Klaverbladloop in Apeldoorn 12h 5km - 10km

Zaterdag 19 januari: Zwolse Bosloop in Heerde 12h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 27 januari: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Zondag 27 januari: 12de Safaritrail in Arnhem 10h 5km - 11km - 22km - 33km

Februari

Zaterdag 2 februari: 2de Kroondomein Het Loo Marathon 10h30' 42,195km

Zondag 3 februari: Midwintermarathon in Apeldoorn 11h15' 8km - 16,1km - 25km

Zondag 10 februari: Two Rivers Marathon in Zaltbommel 11h 42,2km TwoRivers TwoRivers

Zaterdag 23 februari: Gelre Jutberg Trail in Dieren 10h30' 7,5km - 15,2km - 21,1km - 30,4km

Zondag 24 februari: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Maart

Zaterdag 9 maart: Veluwepoortloop in Nijkerk 10h45 5km - 10km

Zondag 10 maart: Stevensloop in Nijmegen 12h 5km - 10km - 21,1km
Zondag 10 maart: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Zaterdag 16 maart: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 13km

Zondag 17 maart: Rondje Nederland in Arnhem 11h10' 5km - 10km

Zaterdag 30 maart: Halve Marathon Nunspeet 12h30' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 31 maart: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

April

Zondag 7 april: 13de Drutenloop in Druten 10h45' 5km - 10km - 21,1km

Vrijdag 12 april: 4de BloesemRun in Geldermalsen 18h45' 10,5km

Zaterdag 13 april: De halve van Nijkerk 17h15' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 14 april: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Zaterdag 27 april: Wallenloop in Elbrug 11h 5km - 10km

Zondag 28 april: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Mei

Zondag 5 mei: Wing For Life App Run in Nijmegem 13h

Van Zaterdag 11 mei tot en met Zaterdag 18 mei: 7-daagse Groesbeekse Looptour in Groesbeke van 3km tot 20km

Zondag 12 mei: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Zaterdag 18 mei: Wekerun in Ede 14h30' 5km - 10km - 14,5km

Zaterdag 18 mei: Gerard Tebrokeloop in Aalten 18h 5km - 10km

Zondag 26 mei: Quintusloop in Hengelo 10h15' 5km - 10km - 21,1km Elster

Juni

Zaterdag 1 juni: 9de Halve Marathon in Ermelo 15h15' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 2 juni: 7de Trailrun in Leudal 9h30' 12km - 21km - 30km

Zondag 2 juni: Doesburg City Run 10h 2,5km - 5km - 10km Elster

Zondag 9 juni: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Zaterdag 15 juni: Kroondomein Trail in Wenum-Wiesel 11h 7,3km - 14,7km - 29,4km

Vrijdag 28 juni: Eilandrun in Nijmegen 19h 5km - 10km Ambtenarencross

Juli

Zondag 14 juli: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Dinsdag 16 juli: Walfortloop in Aalten 19h 6km

Augustus

Zondag 11 augustus: Elster run in Elst 11h 3km - 5km - 10km Elster TwoRivers

Donderdag 22 augustus: De Wiekenloop in Hulshorst 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 24 augustus: Viking Steam Trail in Dieren 10h 10km - 15km - 25km - 40km

Zaterdag 24 augustus: Runx Loop in Apeldoorn 18h 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2018
74 Loopevenementen
Januari
Zondag 21 januari: 27ste Leemkuilcross in Berg & Dal 10h15' 3,6km - 8,4km

Zaterdag 27 januari: Trailrun in Nunspeet 9h30 7,5km - 15km

Februari
Zaterdag 10 februari: 44ste Februariloop in Bennekom 9h45' 2km - 5km - 10km - 21,1km

Zondag 11 februari: Elster run in Elst 12h40' 3km - 5km - 8km Elster TwoRivers

Zondag 11 februari: Leestencross in Ugchelen 11h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 17 februari: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 15km - 20km - 25km - 30km

Maart
Zaterdag 17 maart: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 15km - 20km - 25km - 30km

Zondag 25 maart: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Zondag 25 maart: 2de Kruisberg Trail Run in Doetinchem 10h 5km - 10km

April
Vrijdag 13 april: 4de The Night Run Festival in Nijmegen 22h 5km - 11,5km Ambtenarencross

Zaterdag 21 april: 46ste Batavierenrace in Nijmegen-Enschede 177km

Mei
Zaterdag 19 mei: 14de Krakelingenloop Heukelum 13h45' 5km - 10km

Vrijdag 25 mei: Contour Loop in Oldebroek 18h 5km - 10km - 21,1km contour

Augustus:
Zondag 26 augustus: 5de Ronde van Ter Wolde in Terwolde 10h 6km - 12km

Zondag 26 augustus: Summertrail Veluwe Marathon in Apeldoorn 42,195km

September
Zondag 9 september: Elster run in Elst 12h40' 3km - 5km - 8km Elster TwoRivers

Zondag 9 september: Lop Wah Los in Laren 10h 6km - 10km TwoRivers

Zaterdag 15 september: Heideloop in Ermelo 10h 5km - 10km

Zondag 16 september: 6de Marathon Winterswijk 10h 42,195km

Woensdag 19 september: De Bruggenloop in Nijmegen 19h 6,9km - 10km Ambtenarencross

Zaterdag 22 september: 5de Lingezegenloop in Elst 17h 4x5km

Oktober

Zaterdag 13 oktober: 1ste Orderbos Trail in Apeldoorn 13h 5km - 10km - 15km

Zondag 14 oktober: Elster run in Elst 12h40' 3km - 5km - 8km Elster TwoRivers

November

Zondag 4 november: City Trail in Nijmegen 10h 10km Ambtenarencross

Zondag 4 november: 41ste Bosloop in Malden 10h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 10 november: Zandplasloop in Nunspeet 9h30' 5km - 10km

Zondag 11 november: Elster run in Elst 12h40' 3km - 5km - 8km Elster TwoRivers

Zaterdag 17 november: Zevenheuvelennacht in Nijmegen 19h 7km

Zondag 18 november: 33ste Zevenheuvelenloop in Nijmegem 13h 15km

Zondag 18 november: Herfstrun in Beek 10h 7km - 14km - 21km

December

Zondag 2 december: Montferlandrun in 's Heerenberg 12h 7,5km - 15km

Zaterdag 8 december: Koude Polderloop in Nijkerk 10h 5km - 10km

Zondag 9 december: Elster run in Elst 12h40' 3km - 5km - 8km Elster TwoRivers

Zaterdag 22 december: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 13km

Woensdag 26 december: Wim van Beek Crossloop in Klarenbeek 10h30' 5km - 8km - 10km

Donderdag 27 december: 28ste Derde Kerstdagloop in Arnhem 12h 7km - 14km - 21,1km

Zondag 30 december: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Zondag 30 december: Keiloop in Meddo 3,2km - 5,5km - 10km - 21,1km

Afgelopen Loopevenementen 2017
88 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 21 januari: Bos -en Heideloop in Garderen 13h 5km - 10km

Zondag 29 januari: 5de Rondje Oeken in Gelderland 10h 5km - 10km

Maart
Zaterdag 11 maart: 2de Otterlo Challenge Run in Otterlo 12h45' 12km

Zaterdag 25 maart: Schapendriftrun in Elspeet 10h 3,5km - 5km - 10km

Zaterdag 25 maart: 1ste editie Kenya Run bij AV Cialfo in Epe 10h15' 5km - 10km

April
Zondag 2 april: 11de Klifloop in Nijmegen Noord 10h30' 5km - 10km

Zondag 30 april: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Mei
Woensdag 10 mei: 17de Germano Veldwijkloop in Ermelo 19h 2,5km - 5km - 10km

Vrijdag 12 mei: Go 4 Fit Run in Wijchen 19h30' 5km Ambtenarencross

Zaterdag 20 mei: Halve Marathon van Ermelo 13h45' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 21 mei: 15de Marikenloop in Nijmegen 13h 5km - 7,5km - 10km

Vrijdag 26 mei: Putten Power Run in Putten 16h30' 5km - 10,5km - 21,1km

Zaterdag 27 mei: Contour Stadium Run in Oldebroek 12h30' 5km - 10km - 18,5km

Zondag 28 mei: 4de Quintusloop in Hengelo 11h15' 5km - 10km

Juni
Maandag 5 juni: 18de De Kroon Ooyse Landloop in Oud-Zevenaar 10h 5km - 10km

Zaterdag 17 juni: 19de Groot Ginkelse Loop in Wekerom 10h 5km - 10,5km - 42,195km

Zaterdag 24 juni: 16de Lingewaalloop in Herwijnen 11h 5km - 10km

Woensdag 28 juni: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 15km - 20km

Donderdag 29 juni: Prestatieloop in Oostendorp 19h50' 5km - 10km

Juli
Zondag 2 juli: Midzomerrun in Westervoort 9h30' 5km - 10km

Zondag 2 juli: Bikkel mee voor Atjeh in Steenderen

Zaterdag 8 juli: 29ste Appelternloop in Appeltern 18h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 8 juli: Voorthuizen Loopt 14h 5km - 10km

Augustus
Zondag 6 augustus: Bergrun in Winterswijk 10h30' 3,1km - 7,6km

Dinsdag 15 augustus: Campingloop Twee Bruggen in Winterswijk 19h 5km

Zaterdag 19 augustus: Duo Marathon in Putten 12h30' 42,195km

Oktober
Zaterdag 7 oktober: Najaarsloop in Dodewaard 14h30' 5km - 10km

Zaterdag 14 oktober: Arkervaartloop in Nijkerk 5km - 10km

Zaterdag 14 oktober: 53ste Athloscross in Harderwijk 13h30' 5km - 10,5km

Zondag 29 oktober: 32ste Halve Marathon van Doetinchem 10h 7,5km - 21,1km

November
Zondag 5 november: Grote Veldloop in Vorden 10h30' 7,5km - 15km

December
Zondag 10 december: 1ste Kerstrun in Doornenburg 12h30' 5km - 10km

Zondag 17 december: Wintercross in Eibergen 10h30' 3km - 6km - 12km

110 Loopevenementen
Februari
Vrijdag 12 februari: Valentijnsloop in Brummen 20h 5km - 10km

Maart
Zondag 6 maart: Achtkastelenloop in Vorden 10km - 21km - 30km

Zaterdag 12 maart: 36ste Halve Marathon in Harderwijk 5km - 10,5km - 21,1km

Zaterdag 12 maart: Rusthoeveloop in Putten 10h 5km - 10km - 15km - 20km - 25km - 30km

Zondag 20 maart: Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h30 5km - 10km - 15km

April
Dinsdag 26 april: Dorpsloop in Twello 13h30' 5km - 10km

Mei
Zaterdag 14 mei: Trailrun Wezep in Hattem 10km - 21,1km - 42,195km

Zondag 22 mei: 44ste Terploop in Heumen 10h45' 5km - 10km - 21,1km

Zondag 22 mei: City Hanzeloop in Zutphen 13h 5km - 10km

Zaterdag 28 mei: 9de Stuwwalloop & Trail in Oosterbeek 16h35' 5km - 10km - 17,7km - 20km

Zondag 29 mei: Tweestromenloop in Wijchen 10h45' 5km - 10km

Zondag 29 mei: 18de Eiberrun in Eibergen 10h45' 3,2km - 8,05km - 16,1km

Juni
Woensdag 1 juni: 32ste Bedriegertjesloop in Rozendaal 19h10' 6km - 11km

Zondag 5 juni: Veluwe Zoomloop in Dieren 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 5 juni: 17de Dak Run 12h 5km - 10km

Zondag 12 juni: 9de Keppelrun in Hoog-Keppel 10h30' 5km - 10km

Zaterdag 18 juni: Biothlon in Arnhem 3km - 5km - 15km

Juli
Augustus
September
Zaterdag 3 september: Triasrun in Harderwijk 12h 5km - 10km

Dinsdag 6 september: 9de 's Heerenloop in Ermelo 18h30' 5km - 10km

Oktober
November
Zondag 13 november: Spelderholtloop in Beekbergen 10h 5km - 10km

Zondag 27 november: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

December
Zondag 4 december: Maasloop in Kerkdriel 11h 5km - 10km - 15km

Zondag 18 december: Athlos Bosloopcompetitie in Harderwijk 10h15' 5km - 10km - 15km

Woensdag 21 december: Socialrun in Arnhem 20h 6km tot 8km

Zondag 25 december: Miljonairs Trailrun in Heerde 9h30' 18km

Maandag 26 december: 32ste Keiloop in Meddo 10h 3,2km - 5,5km - 10km - 21,1km

© Renzo Vanhoorelbeke