Hardloopkalender Nederland Provincie Friesland

Home Toevoegen Wedstrijd Marathons Atletiekmeetings Drenthe Flevoland Friesland Gelderland Groningen Limburg Noord Brabant Noord Holland Overijssel Utrecht Zeeland Zuid Holland België Uitslagen Links
Friesland 2020
19 loopevenementen
Juni

Zaterdag 6 juni: Snikkerun in Haulerwijk 18h30' 5km - 10km Mantgum

Woensdag 10 juni: 30ste Sint Nykster trimloop in Sint Nicolaasga 19h 5km - 10km - 16,109km

Oktober

Zaterdag 31 oktober: Kleintje Berenloop in Ter Schelling 10h30' 5km - 10km

November

Zondag 1 november: Berenloop in Ter Schelling 12h 21,1km - 42,195km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2020
Januari

Zaterdag 4 januari: Vegelinboscross in St-Nicolaasga 11h 5,3km - 10,6km

Zaterdag 11 januari: Sânredenloop in Eestrum 15h 5km - 11km

Februari

Zaterdag 1 februari: Rotstergaastloop in Heerenveen 11h 7km - 15km

Zondag 2 februari: Leeuwarden - Marsum - Leeuwarden 11h 5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 29 februari: 8 van Langezwaag 11h 5,085km - 10km - 16,148km - 21,121km

Maart

Zondag 1 maart: Rondje Goutum in Leeuwarden 10h30' 5km - 10km - 16,1km - 30km

Zaterdag 7 maart: Knipecross in Heerenveen 11h 5,8km - 11,6km

Zondag 8 maart: 50ste Merenloop in Grou 13h 5km - 10km - 14km

Zaterdag 21 maart: Vuurtorentrail in Hollum 12h 6km - 12km - 18km

Zondag 22 maart: Vuurtorentrail in Hollum 7h30' 60km

Zaterdag 28 maart: 19de Monnikenloop in Schiermonnikoog 11h10' 5km - 10km - 16,1km

Zaterdag 28 maart: Condensloop in Leeuwarden 12h 5km - 10km - 21km

April

Zaterdag 4 april: 19de Dokkum Bonifatiusloop in Dokkum 14h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 19 april: 3de Run for Phéron in Sneek 11h04' 5,5km - 11km

Mei

Zondag 3 mei: 4 mijl van Sneek 13h30' 6,4km Mantgum Mantgum

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2019
31 Loopevenementen
Januari

Zondag 6 januari: AV Horror Winterloop in Sneek 10h30' 8,9km

Zaterdag 12 januari: Runforestrun Drents Friese Wold in Appelscha 10h30' 15km - 26km - 46km

Februari

Zondag 3 februari: AV Horror Winterloop in Sneek 10h30' 8,9km

April

Zondag 14 april: Ronde van Súdwest-Fryslân in Sneek 12h 5km - 12km - 21,1km

Mei

Zondag 19 mei: 26ste Parodialoop in Tsjerkwert 13h 7,4km - 11,5km

Augustus

Woensdag 7 augustus: Groene Ster Avondloop in Leeuwarden 19h30' 5km - 10km

Zondag 11 augustus: Halve Marathon Vlieland 11h 5,5km - 10km - 21,1km

Zaterdag 31 augustus: 50ste Sneek Bolsward Sneek 17h 5km - 10km - 20km

September

Zondag 1 september: Slach om Reahûs 13h30' 6km - 9km

Zaterdag 14 september: Run Skoatterwald in Heerenveen 10h45' 5km - 10km Mantgum

Zondag 29 september: 37ste Joustermerkeloop in Joure 11h 7km - 10,2km - 15,6km

Oktober

Zondag 6 oktober: 5de Trailrun in Ter Schelling 10km - 15km - 25km - 50km

Zondag 6 oktober: Battlerun in Drachten 15h 5km - 8,2km

Zondag 13 oktober: Noorderwin Fit-Run in Leeuwarden 11h15' 5km - 10km

November

Zondag 10 november: Wielen Trail in Leeuwarden 11h 6km - 14km - 24,7km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2018
24 Loopevenementen
Juni
Vrijdag 8 juni & Zaterdag 9 juni: 3de Elfsteden Estafette 18h 210km

September
Zaterdag 8 september: Loop om 't Bildt in Sint Jacobiparochie 5km - 10km - 42,195km

Oktober
Zondag 21 oktober: Marijke Meuloop in Leeuwarden 5km - 10km

December
Zaterdag 15 december: 13de Adventurerun in Ameland 11h 10km - 21,1km

Maandag 31 december: Oliebollenloop in Gorredijk 6,4km - 10km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2017
18 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 14 januari: BeQuickloop in Dokkum 5,5km - 10,3km

September
Zondag 12 september: Prinsentuinloop in Leeuwarden 11h ronden van 1,150km

25 Loopevenementen
Januari
Zaterdag 2 januari: Centrumcross Run in Surhuisterveen 10h 2,5km - 5km - 7,5km - 10km

April
Zaterdag 2 april: Condensloop in Leeuwarden 12h 2,8km - 5km - 10km - 21km

Zaterdag 30 april: Langste Straatloop van Europa in Het Bildt 11h 5km - 10km - 16,1km - 21,1km - 30km - 35km

Mei
Zondag 21 mei: Marathon Hoorn 9h30' 5km - 10km - 21,1km - 42,195km

Juni
Zondag 11 juni: 8 van Drachten 13h30 8km

Woensdag 21 juni: 4de Potmarge Run in Leeuwarden 19h30' 5km - 10km

Juli
Zondag 2 juli: Rûnom Mantgum in Mantgum 10h15' 2,5km - 5km - 10km - 15km Mantgum

September
Woensdag 14 september: De 11 van Bolsward 18h30' 5,5km - 11km

November
Maandag 28 november: Sinterklaasloop in Bolsward 19h 7,8km

December
Zaterdag 3 december: Mildam Cross in Mildan 11h 5km - 10km

Zondag 4 december: 2de Horror Winterloop in Sneek 10h30' 8,9km

Zondag 11 december: Cees Clement Cross in Sneek 11h 4km - 6km - 8km - 10km - 12km

Zaterdag 15 december: 13de Adventurerun in Ameland 11h 10km - 21,1km

Maandag 31 december: Oliebollenloop in Gorredijk 6,4km - 10km

© Renzo Vanhoorelbeke