Hardloopkalender België

Home 🛒 👟 Marathons Atletiek PerRegio Blog Tips België Uitslagen 🔗
Home - Per Regio - Hardloopagenda België -
Hardloopkalender België 2024
Mei
Tot 40% korting op Hardloopschoenen    Tot 70% korting bij RunningDirect       
Juni

Zaterdag 1 juni: Eeksken Jogging in Lovendegem 10h 4km - 8km - 12km

Zondag 2 juni: 49ste Halve Marathon in Nijlen 13h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 2 juni: Mondi Run & Vlaams Kampioenschap Halve Marathon Poperinge 9h30' 7km - 14km - 21,1km

Vrijdag 7 juni: 16de Zesheuveltjesloop Kruiseke in Wervik 19h30' 10,5km

Vrijdag 7 juni: Jogging Dwars door de Kazerne in Grobbendonk 19h 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 7 juni: Kadodderloop in Sint-Katelijne-Waver 18h45' 3km - 5km - 10km

Zaterdag 8 juni: 12de Sint-Bernardusloop in Waregem van 14h tot 17h ronden van 1350 meter

Zaterdag 8 juni: Krawatenjogging in Lille 18h 5km - 10km - 15km

Zondag 9 juni: 2de Jogging Langs De Nete in Westmeerbeek 14h 5km - 10km

Vrijdag 14 juni: Jogging in Relegem 18h30' 5km - 10km - 15km

Zaterdag 15 juni: Aterstaose Jogging in Tongeren 12h30' 5,2km - 10,4km

Vrijdag 21 juni: Ezelsbierloop in Bassevelde 18h45' 5,2km - 10,4km - 15,6km

Zaterdag 22 juni: 40ste Leeuwerikjogging in Sint-Pieters-Leeuw 14h30' 5,5km - 11,2km

Zaterdag 22 juni: 2de Dwars door de Wingerd in Bavikhove 16h 5km - 10km

Zondag 23 juni: Boks Run in Kallo 11h 5km - 10km

Zondag 23 juni: 6de Hoeselt Run in Hoeselt 13h 5km - 10km - 16,109km

Vrijdag 28 juni: Lauwerijnloop in Watervliet 18h45' 4,3km - 8,970km - 13,2km

Vrijdag 28 juni: 1ste Loop van de Rostnin Kachtem 18h30 6km - 12km

Vrijdag 28 juni: 7de Lierdeloop in Hemelveerdegem 18h 3,3km - 6,6km - 9,9km

Zaterdag 29 juni: Groentejogging in Schriek 3,4km - 6,7km - 10km - 13,3km

Zaterdag 29 juni: 7de Pierla Run in Zedelgem 13h30' 5km - 10km

Zondag 30 juni: Stratenloop in Eksel 5km - 10km

Zondag 30 juni: Kermisloop in Nieuwerkerken 18h45' 5km - 10km

Juli
Afgelopen Hardloopwedstrijden 2024
Maart
April
Mei

Woensdag 1 mei: 12de Kom Op Tegen Kankerloop Ekeren 14h30' 5km - 10km

Woensdag 1 mei: Knokke 10k 6,5km - 10km - 21km - 33km

Woensdag 1 mei: 34ste Tungri Run in Tongeren 13h30' 3km - 5km - 10km

Vrijdag 3 mei: 15de Dwars over de Mandel in Roeselare 18h30 3,5km - 10km

Vrijdag 3 mei: 37ste Galbergenjogging in Mol 18h30 3,1km - 6,2km - 9,3km - 13,4km

Vrijdag 3 mei: 9de Grensloop in Menen 17h45' 5km - 10km

Vrijdag 3 mei: 5de Jogging tussen de Poeselse Velden in Poesele 19h30' 5km - 10km - 15km - 20km

Vrijdag 3 mei: 37ste Galbergenjogging in Mol 18h30 3,1km - 6,2km - 9,3km - 13,4km

Vrijdag 3 mei: 17de Holvenjogging in Holven 18h30' 4,8km - 8,6km - 12,5km

Zaterdag 4 mei: 4de Persijzer run in Zaffelare 13h30' 5km - 10km

Zaterdag 4 mei: 10de Brasserrun in Schepdaal 14h 5km - 10km - 15km

Zondag 5 mei: Genk Loopt 10h 5km - 10km - 16,109km

Zondag 5 mei: Horstraid in Holsbeek 10h 8km - 12km - 20km

Zondag 5 mei: 14de Zenneloop in Lot Beersel 9h30' 7,7km - 15,4km

Zondag 5 mei: 14de Zenneloop in Lot Beersel 9h30' 7,7km - 15,4km

Zondag 5 mei: Dwars door Ninove 14h15' 5km - 10km - 15km

Donderdag 9 mei: 32ste Denderloop in Liedekerke 9h10' 5km - 10km - 15km

Donderdag 9 mei: Krottegemse Corrida in Roeselare 15h15' 5,2km - 10,4km

Donderdag 9 mei: Abdijentocht van Averbode naar Tongerlo van 15h 16km

Zaterdag 11 mei: 40ste Bloemdekor Lentejogging in Kontich 14h 5km - 10km

Zondag 12 mei: Dwars door Brugge 9h45 5km - 15km

Vrijdag 17 mei: 8ste Moerkensheidejogging in De Pinte 19h 4km - 7km - 10km

Zaterdag 18 mei: 4de Brandhoekrun in Vlamertinge 14h 3,6km - 5,2km - 11km

Zondag 19 mei: 40ste 10 miles Malle in Oostmalle 12h30' 5,3km - 10,6km - 16,109km

Zondag 19 mei: Oriëntatieloop Leuven City Race tussen 10h en 12h 6km Night Run

Maandag 20 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk 10h 6km - 11km

Afgelopen Hardloopwedstrijden 2023
Juli
Augustus
September

Vrijdag 1 september: Kapittelloop in Brasschaat 19h 4km - 8km - 16,109km

Vrijdag 1 september: 4de Cava Jogging in Zele Dijk 18h30 3km - 6km - 9km - 12km

Zaterdag 2 september: 44ste Stratenloop in Koolskamp 14h30' 4,2km - 10,5km

Zaterdag 2 september: Ketskesloop in Bottelare 16h30' 5,6km - 13,2km

Zaterdag 2 september: 33ste Halve Marathon in Evergem 14h30' 5,1km - 10,6km - 21,1km

Zaterdag 2 september: Edegem Loopt 13h 5km - 10km - 16,109km

Zondag 3 september: Ballonloop in Sint-Niklaas 5km - 10km

Zaterdag 9 september: Trail d'Oostkamp in Waardamme 11h 5,5km - 10km - 16km - 21km - 28km - 44km

Zaterdag 9 september: Kemmelbergtrail in Kemmel vanaf 9h 8km - 14km - 26km en 38km

Zondag 10 september: Furaloop in Tervuren 6,4km - 10,4km - 16,1km

Zondag 10 september: Stratenloop in Haaltert 13h 4km - 8km - 12km

Zondag 10 september: 7de Kermisjogging in Uitbergen 14h 5km - 10km

Zondag 10 september: Houwaartse Wijnloop in Houwaart 13h45' 4km - 8km - 12km

Zondag 17 september: 12de Bruggenloop in Kortrijk 9h30' 5km - 10km

Zondag 17 september: 23ste Flanders Field Marathon Diksmuide - Ieper 10h 42,195km

Zondag 17 september: 2de Gent 10 mijl in Gentbrugge 10h 6,4km - 16,109km

Zondag 17 september: Briqville Run in Steendorp 11h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 17 september: Linker Oevert Halve Marathon in Antwerpen 9h 10km - 21,1km - 42,195km

Zondag 24 september: 14de Bosmarathon & PK Halve Marathon in Opstal Buggenhout 13h 5km - 10km - 21,1km

Zondag 24 september: Dwars door Mechelen 13h 5km - 10km

Zondag 24 september: Leieloop in Wevelgem 13h30' 5km - 10,5km - 21,1km

Oktober
November

Woensdag 1 november: 8ste Donkmeerloop in Berlare 11h45 3km - 6km - 12km - 21,1km

Zaterdag 4 november: Feesteloop in Avelgem 17h 5km - 10km

Zondag 5 november: 65ste Jongerencross Waregem 11h 9,94km

Zondag 5 november: 30ste Veldloop in Bonheiden 11h 9,35km

Zondag 5 november: ADD Tongeren Veldloop 11h40' 9,01km

Zaterdag 11 november: Veldloop GP Stad Mechelen 12h 9,085km

Zaterdag 11 november: 38ste Course du Souvenir Ploegsteert 10h 8km - 21km

Zaterdag 11 november: Flac Oostkamp veldloop in Ruddervoorde

Zaterdag 11 november: 2de Halve Marathon van Lottenhulle 13h45' 6km - 10km

Zondag 12 november: 51ste Nationale Veldloop Memorial Maurits Vanderstraeten in Lebbeke 9,2km

Zondag 12 november: 14de Memorial Diederik Van Ooteghem in Aalter 10h45' 9,48km

Zondag 12 november: 7de Poppiesrun in Zonnebeke 13h 5,5km - 13km - 21km

Zondag 12 november: 17de Marathon Kasterlee 10h 21,1km - 42,195km

Zondag 12 november: REN SPORT veldloop in Tessenderlo 12h30' 9,18km

Zondag 12 november: Decoloop in Pelt 11h35' 9,39km

Zaterdag 18 november: Natuurlopen van Lier 5km - 10km - 16,1km

Vrijdag 24 november: Beatrun in Sint-Eloois-Vijve

Zaterdag 25 november: 26ste Westlaanrun in Roeselare 14h 3,5km - 10,5km

Zaterdag 25 november: 40ste Sparta Dubbelcross in Vilvoorde 12h 9,35km

Zondag 26 november: 4de Brugse Veldloop in Sint-Kruis 10h30 9,92km

Zondag 26 november: Pallieterveldloop in Kessel 11h45' 9,5km

Zondag 26 november: 71ste Sint-Barbara Veldloop in Genk 11h35' 9,505km

Zondag 26 november: 6de Veldloop Grote Prijs Stad Deinze 11h15' 9,14km

December
Afgelopen Hardloopwedstrijden 2024
Januari
Februari
© Renzo Vanhoorelbeke