Hardloopkalender Nederland

Home 🛒 👟 Marathons Atletiek PerRegio Blog Tips België Uitslagen 🔗
Home - Per Regio - Overijssel -
Overijssel 2024
Maart
Tot 40% korting op Hardloopschoenen    Tot 70% korting bij RunningDirect       
April

Zondag 7 april: Halve van Hengelo 10h15 5km - 10km - 15km - 21,1km

Zondag 7 april: 28ste Ekiden in Zwolle 42,195km

Zaterdag 13 april: 10 mijl van Zwolle 17h 8,05km - 16,109km

Zondag 14 april: 17de IJsselloop in Deventer 11h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 20 april: Woldbergtrail in Steenwijk 10h 5km - 15km - 25km - 42,2km

Zaterdag 20 april: Halve Marathon van Nieuwleusen 10h30 6,44km - 21,1km

Zondag 21 april: 52ste Marathon van Enschede 10h 5km - 10km - 21,1km - 42,195km

Mei

Zondag 19 mei: Bommelasloop in Twente 11h 7,4km - 11,4km - 16,4km - 21,1km

Juni

Zaterdag 8 juni: Halve Marathon van Zwolle 19h 6,44km - 21,1km

Zaterdag 15 juni: Wiezoloop in Wierden 17h 5km - 10km

Juli

Zaterdag 6 juli: 6de Vechtdaltrail in Ommen 9h30' 15km - 25km - 35km - 50kmfacebook

November

Zondag 3 november: Twentse Smokkeltrail in Losser 15h45' 10km - 14km - 27km

Afgelopen Loopevenementen 2024
Januari

Zondag 7 januari: Midwintercross in Heeten 10h 6km - 10km

Zondag 7 januari: 15ste Brink tot Brinkloop in Deventer - Bathmen 11h 10km

Zondag 7 januari: Rutbeekcross in Enschede 10h30' 5km - 10km

Zaterdag 13 januari: Zandstuve Boslopen in Vroomshoop 14h 5km - 10km

Zaterdag 13 januari: Zuurbergcross in Holten 13h 2,5km - 5km - 10km

Zondag 14 januari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Zondag 28 januari: Hulsbeekcross Twente in Oldenzaal 10h30' 5km - 10km

Zondag 28 januari: 44ste Crossloop in Luttenberg 11h 5,1km - 10km

Februari

Zondag 4 februari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Zaterdag 10 februari: Valentijncross in Wierden 13h 2,5km - 5,4km - 10,8km

Zondag 11 februari: 8ste Twentse Ven'n Loop in Buurse 10h30' 4,8km - 10,3km - 16,2km

Zondag 25 februari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Afgelopen Loopevenementen 2023
Juni

Zondag 18 juni: Stone City Run in Steenwijk 19h 5km - 10km

Woensdag 21 juni: Munnikenslagloop in Rouveen 18h30' 5km - 10km

Vrijdag 23 juni: 27ste Banthumloop in Bergentheim 17h30' 5km - 10km

Zondag 25 juni: AsRendorp in Zwolle 13h15' 5km

Vrijdag 30 juni: Zwartewaterlandloop & Estafette in Zwartsluis 18h05' 6km - 12,2km 5 tot 50 5 tot 50

Juli

Woensdag 5 juli: Klepperstadloop in Hardenberg 18h30' 5km - 10km

Zaterdag 8 juli: 5de Vechtdaltrail in Ommen 9h30' 15km - 25km - 35km - 50kmSmokkelaarstrail

Vrijdag 14 juli: Parelloop in Vasse 19h30' 5,5km - 8,5km - 12,5km

Zondag 16 juli: Farmstacle Run in Heino 8,5km - 13,5km

Augustus

Zondag 6 augustus: 31ste Kermisloop in Broekland 11h 2,9km - 5,5km - 10km

Woensdag 23 augustus: 4 mijl van Staphorst 18h40 6,43km

Maandag 28 augustus: Lichtstadloop in Gramsbergen 17h30' 3km - 5km - 10km

September

Zaterdag 2 september: Halve Marathon in Hellendoorn 10km - 21km

Zondag 3 september: Obstacle Run in Hellendoorn 5km - 10km - 15km - 21km

Maandag 4 september: 10de Oranjeloop in Nieuwleusen 18h 5km - 10km

Zaterdag 30 september: Estafetteloop in Heeten 13h 4x5km

Oktober

Zaterdag 14 oktober: Landgoed Twente Duo en Solo-Marathon in Rossum 9h30 en 10h 42,195km

Zondag 22 oktober: 14de Bunkercross in Olst 10h45' 5km - 10km

Zaterdag 28 oktober: 35ste Diepe Hel Holterbergloop in Nijverdal 20h30' 6km

Zondag 29 oktober: 35ste Diepe Hel Holterbergloop in Nijverdal 12h 10km - 21,1km

November

Zaterdag 4 november: Lemelerbergloop in Ommen 12h15 5,3km - 10,8km

Zondag 5 November: 6de Twentse Smokkeltrail in Losser 12h30' 10km - 14,8km - 27,5km

Zondag 5 november: Haarlerbergloop in Haarle 10h30' 5km - 10km

Zaterdag 11 november: IJsseldelta Crosscompetitie in Zwolle 10h30' 7,5km - 10km

Zondag 12 november: Salland Crossloop in Raalte 10h 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 18 november: Zwarte Dennen Cross in Punthorst 12h 5km - 10km

Zondag 19 november: Bommelasloop in Enschede 11h 7,6km - 11,4km - 16,3km - 20,4km

Zondag 26 november: 38ste Schalmloop in Mariënheem 10h 5,9km - 10,2km

Zondag 26 november: Hessenheemcross in Markelo 10h30' 5km - 10km

December

Zaterdag 2 december: Oostermaetloop in Lettele 12h30' 5,3km - 10km

Zondag 3 december: 37ste Snerloop De Lutte 10h15' 5,3km - 9,6km

Zondag 10 december: Nijverdalsebergcross in Nijverdal 13h 2,5km - 5km - 10km

Zondag 17 december: Wintercross in Eibergen 10h30' 5km - 10km

Dinsdag 26 december: De Belte Kerstcrossloop in Nieuw Heeten 10h 2,5km - 5km - 10km

Zaterdag 30 december: Kamphuis Crossloop in Hoonhorst 10h30' 5,9km

Zaterdag 30 december: Turvenloop in Langeveen 13h11' 5km - 10km

Zondag 31 december: Oudejaarscross in Bornerbroek 10h30' 5km - 10km

Zondag 31 december: Sisu Kievitsport Oudejaarscross 10h30' 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2022
Januari

Zondag 23 januari: Hulsbeekcross in Oldenzaal 10h30' 6km - 12km

Februari

Zondag 13 februari: Dinkelloop in Losser 10h30' 5km - 10km

April

Zaterdag 2 april: Zuurbergcross in Holten 13h 2,5km - 5km - 10km

Juli

Zondag 31 juli: 12de Twee Verenloop in Hattem - Zwolle 9h30' 21,1km

November

Zaterdag 12 november: Sans Online Crossloop in Rijssen 13h 2,5km - 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2021
Oktober

Zondag 3 oktober: MS Motion in Zwolle 12h30' 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2020
Januari

Zondag 12 januari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Februari

Zaterdag 8 februari: Valentijncross in Wierden 13h 2,5km - 5,4km - 10,8km

Zaterdag 12 februari: Lage Veldlopen in Wierden 13h 2,5km - 5km - 8,1km

Zaterdag 29 februari: Crossloop in Ommen 13h 4,95km - 9,93km

Maart

Zaterdag 7 maart: Bovenbergcross in Merkelo 13h 2,9km - 5,6km - 10,8km

Zaterdag 28 maart: Boerenstamppot-trail in Wierden 13h 6km - 12km - 21,1km

Zondag 29 maart: Colmschate loopt voor KiKa in Deventer 12h30' 5km - 10km

April
Zondag 5 april: Koggel Balkbrug Run in Balkbrug 14h 5km - 10km

Juni
Zaterdag 6 juni: Kastelenloop Halve marathon & Team Estafette in Diepenheim 15h 21,1km

Mei
Vrijdag 15 mei: Vital Centre Raalte Run in Raalte 18h15' 5km - 10km - 16,109km

Zaterdag 16 mei: Hardenberg City Run 17h30' 5km - 10km

Afgelopen Loopevenementen 2019
Mei

Zondag 26 mei: Westerveldsebos Cross in Zwolle 10h30' 3km - 6km - 9km

September

Donderdag 19 september: 6de Hoenwaardrun in Hattem 10h 5km - 10km - 15km

December

Maandag 30 december: Lage Veldlopen By Night 19h30' 2,5km - 5km

Afgelopen Loopevenementen 2018
September
Zondag 23 september: Greunloop in Denekamp 13h30' 5km - 11km Greunloop

December

Zaterdag 1 december: 4de Olde Maten trailrun in Staphorst 7,5km - 10km - 15km - 20km

Zondag 23 december: 32ste Winterloop Step One in Borne 11h 5km - 10km - 21,1km

Afgelopen Loopevenementen 2017
Maart
Zondag 12 maart: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Mei
Vrijdag 5 mei: 33ste Bevrijdingsloop in Holten 16h 5km - 10km

Vrijdag 12 mei: 10 mijl van Raalte 18h15' 5km - 10km - 16,1km

Zondag 14 mei: Over de IJssel Landgoed Marathon in Deventer 9h30' 42,195km

Vrijdag 19 mei: 4de Aalandenloop in Zwolle 18h 5km - 10km

Woensdag 31 mei: Station tot Stationloop Ommen - Dalfsen 19h30' 16,1km

Juni
Vrijdag 2 juni: Twente Rand Run in Vriezenveen 18h10' 5km - 10km

Juli
Zaterdag 15 juli: 34ste Dorpsloop De Lutte in De Lutte 17h 5km - 10km

Afgelopen Hardloopwedstrijden
Januari
Zondag 3 januari: Nieuwjaarsloop in Glanerbrug 11h 5km - 10km - 15km

Zaterdag 9 januari: Zandstuve Bosloop in Vroomshoop 14h10' 5km - 10km

Zaterdag 9 januari: 49ste Veldloop Heino in Heino 13h 5km - 10km

Zaterdag 9 januari: Winterloop in Enter 14h 5km - 10km

Zondag 31 januari: Trainrun Wezep 9h30' 18km

Februari
Zaterdag 11 februari: Valentijncross in Wierden 13h 5,3km - 10,6km

Zondag 19 februari: Wooldereslopen in Hengelo 11h 5,1km - 10km - 15km

Mei
Zaterdag 21 mei: Runforestrun Theater Challenge in Ommen 10h-16h

Juni
Zondag 26 juni: Dom Verdan Loop in Reutum 7h 5km - 10km - 21,1km

Oktober
November
Zondag 20 november: 75ste editie van de Technische Unie Bommelasloop in Enschede 11h 7,4km - 11,2km - 16,4 - 21,1 km

Zondag 20 november: Twee Bruggenloop in Zwolle 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 27 november: Bovenbergloop in Merkelo 10h30' 5km - 10km

December
Zondag 4 december: 32ste Snertloop in De Lutte 10h15' 2,4km - 5,3km - 9,6km

Zaterdag 10 december: den Alerdinckloop in Laag Zuthem 12h30' 5km - 10km

Zondag 18 december: Eindejaarsloop in Zwolle 10h30' 5km - 10km - 15km

Zondag 31 december: Oudejaarscross in Almelo 10h30' 2km - 5km - 10km

Zondag 31 december: Midwinterloop in Den Ham 13h 5km - 10k

© Renzo Vanhoorelbeke